مهدیه محرابی

درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی آموزشی مهدیه محرابی با هدف آموزش تخصصی دوخت لباس کودک از 0 تا 100 قدم به این عرصه گذاشته است و امیدوار است که با آموزش های خود بتواند به درآمدزایی شما عزیزان در خانه کمک به سزایی کند.

مهدیه محرابی

مهدیه محرابی کارشناس خیاطی کودک و کارشناس خیاطی بزرگسالان از سال 95 در این زمینه در حال فعالیت است و دارای کارشناسی پداگوژی(مربیگری) میباشد و در حال حاضر نیز تمامی آموزش ها مستقیما توسط ایشان تدریس میشود و پکیج ها به طول کامل زیر نظر این استاد تدوین و تکمیل میشود.

مراحل آغاز به کار و رشد

در سال 1399 با همه گیری ویروس کرونا خانم مهدیه محرابی تصمیم به گسترش آموزش خود از طریق اینترنت گرفتند و با توجه به اینکه در این مدت عمده ی افراد خانه نشین شدند بهترین زمان برای اینکه افراد بتوانند از خانه اقدام به درآمدزایی کنند بود و با این آموزش ها این امکان برای عزیزان فراهم میشد.

ابتدا در تابستان سال 1399 با تاسیس پیج اینستاگرام و فعالیت گسترده و مستمر اقدام به عرضه ی آموزش های رایگان کردند و با توجه به نیاز عزیزان به یک آموزش کامل و تخصصی از 0 تا 100 اقدام به تاسیس وبسایت و ضبط پکیج های تخصصی دوخت لباس کودک کردند.

تمامی دوره ها توسط شخص خانم محرابی پشتیبانی میشوند و بعد از خرید دوره در صورت طرح هر سوالی میتوانید آنرا از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل و حتی تماس مستقیم بپرسید و جواب خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت کنید و راهنمایی های لازم نیز به طور کامل خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد.

انجام کلیه ی امور دیجیتال مارکتینگ از طراحی های هویت بصری تا برنامه ریزی های بازاریابی توسط تیم تخصصی آژانس توسعه ی کسب و کار ایونت به مدیریت آقای علیرضا محمودی انجام شده است و از ابتدا تا به نتیجه رسیدن کار در کنار ما بوده اند و هستند و کمال تشکر را از ایشان و تیم تخصصی ایونت داریم.

نظرات برخی از دانشجویان

مهارت تخصصی با دوره های تخصصی